JÄRKEVÄÄ. hups, caps lock. Siis kuolen hedariin ja sit oksennan lääkkeen ulos. Aamulla ripulia nyt tätä.
Katellut orange is the new blackia pari jaksoa, kirjoitin kirjeen. Postitan huomenna jos jään eloon.
Kävin päivällä leikkaa otsatukan ja samalla nypityttää ja värjäyttää kulmat ja ripset. Hemmottelin tätä läskipersettä eiku. Niin ja melko kauan järjestelin hiki hatussa tavaroitani hinnoitellen niitä kirpparia varten. Niin ehkä sen takia tämä jännitysolotila myöskin.
Söin pari naked smoothieta aamupalaksi ja sit kävin kahvilassa sämpylällä ja kahvilla, elisaliikkeessä autoin kaveria vaihtaa liittymää saamaan parhaimman tarjouksen, se osti mulle myös netflixin lahjakortin. Varmaan että pääsisin jatkaa OitnB kattelua mutta siitäkin saattaa johtua osaksi päänsärky kun tuijottaa ruutua?
Tässä oon enkä muuta voi -caesar kuoli 44ekr
Tekstit ovat suomalaisen naisen päiväkirjamerkintöjä, joissa hän kirjoittaa arkielämästään, harrastuksistaan ja ajatuksistaan. Hän jakaa paljon omia mielipiteitään ja kokemuksiaan, joista osa liittyy henkiseen terveyteen, elämänarvoihin ja yhteiskuntakritiikkiin. Hän kirjoittaa myös paljon harrastuksistaan, kuten postikorttien lähettämisestä, kirjojen lukemisesta ja peleistä. Tekstin tyyli on avoin, suora ja henkilökohtainen.
Allmylinks
Translate
Tilaa:
Lähetä kommentteja (Atom)
Ei kommentteja:
Lähetä kommentti
"Kiitos paljon, että otit aikaa lukeaksesi ja kommentoidaksesi kirjoitustani! Arvostaisin, jos voisit pitää kommenttisi ystävällisenä ja positiivisena. Kiitos myös, että tarkistat oikeinkirjoituksen ennen julkaisemista!"