Allmylinks

Translate

tiistai 9. helmikuuta 2021

Ole negatiivinen ja pysy tuittutätinä nyt kun oot

talvi on kivaa
 Oli tylsää tein tiktokkeja. On vieläkin tylsää mut nyt mulla on edes jotain housua jalassa. Mietin vaan kun miehet saa kyllä olla ilman paitaa.
Ei kai tässä... pussy power bored silly ja muuta hash_tagei eiku... sosiaalinen media on tylsä sitä voisi vaikka tuttuja kiusata viestein. Ei ne mulle päin ikinä laita mitään kuitenkaan ja muutenkin. Yksikseni itkeskelen. Tai nukun. Menisinkin nukkumaan mutta ei pysty nukkua päivällä ja valvoa öitä tjsp vaikka valvoisi yöllä niin siltikin herää valoisaan.
Ehkä jossain olisi sarja tai leffa joka olisi katottava. Luulisi että 12 vuodessa sitä tottuisi eläkkeellä oloon ja ainaiseen syrjäytymiseen mutta tuskin. Tai että kehittäisi jotain omaa tekemistä. Keskittyminen kuitenkin katkeaa nopeasti. Liian nopeasti. Varsinkin kun on jännittävää menossa. Olennaista. Jotain olinko bloggaamassa muka jotain

Kröhöm. Uuden alkua. 

Ei kommentteja:

Lähetä kommentti

"Kiitos paljon, että otit aikaa lukeaksesi ja kommentoidaksesi kirjoitustani! Arvostaisin, jos voisit pitää kommenttisi ystävällisenä ja positiivisena. Kiitos myös, että tarkistat oikeinkirjoituksen ennen julkaisemista!"

prompts