Söin tänään kinkkuananas pitsan lisätäytteinä ranskalaiset ja tuplajuusto. Aamupala oli jogurtti, join snickers kaakaon. Jaa mut join viiniä ja kaljan. Yli 2000 kaloria taisi tulla. Yrittänyt juoda vettä mutta huonolla menestyksellä. Kukat on saaneet yhtä paljon.
Katoin tänään 10 yt videota. Niistä paras oli se missä joku opettelee italiaa Duolingossa 7pv ja pääsee läpi A1 kielitason testin
Eilen ollut kirjamiitti. Meni ohi. Joku kyseli perään facebookin messengerissä kun mulla ei ole enää kik ja estin hänet lopulta.
Olin parvekkeella hetken kun paistoi aurinko. Pelannut, katsonut tv:tä, snapchattaillut. Yrittänyt järjestellä pois turhia asioita. Katsoa uusin silmin mun tavaroita. Jos jollain alkaa olla liikaa synttäreitä, niin eroon vaan nurkista. Ei tarvitse olla taka-alalla ajatuksissa. Tällaisia yksi läpinäkyvä lokerikko tekokynsiä. Liima oli kuivunut. En löytänyt eräpäivää proteiinijauheesta niin se meni pois. Siirsin mun kaikki vanhat silmälasit pahvilaatikosta konvehtien peltirasiaan.
Pitäisi viedä paljon pahveja. Eteisestä kohta pääse ulos. Talvitakkien tilalle kohta kesävaatteet.
Ei kommentteja:
Lähetä kommentti
"Kiitos paljon, että otit aikaa lukeaksesi ja kommentoidaksesi kirjoitustani! Arvostaisin, jos voisit pitää kommenttisi ystävällisenä ja positiivisena. Kiitos myös, että tarkistat oikeinkirjoituksen ennen julkaisemista!"